Nowy numer 41/2019 Archiwum

Podzielcie się świętami

Drodzy Czytelnicy, pokażcie nam na zdjęciach, jak się u was przygotowuje albo świętuje najważniejsze urodziny we wszechświecie.

Już po raz kolejny zapraszamy was, czytelników „Gościa Katowickiego”, do wspólnej bożonarodzeniowej zabawy. Tym razem proponujemy konkurs, w którym pokażecie nam zdjęcia przygotowanych przez was szopek, choinek, ciasteczek, stroików, wszystkiego, co związane jest z Bożym Narodzeniem. Interesują nas zdjęcia z przygotowań, a także fotografie już wykonanych prac. Czekamy również na zdjęcia stajenek powstałych w waszych parafialnych kościołach czy w miejscach pracy. Wiemy na przykład, że są kopalnie, w których co roku takie szopki powstają. Fotografie stajenek, choinek, stroików itp. z krótkim opisem i nazwiskiem ich autora należy przesyłać na adres katowice@gosc.pl od 17 do 31 grudnia. Tytuł wiadomości: „Konkurs bożonarodzeniowy”. Później, od 1 do 13 stycznia, na naszej stronie: katowice.gosc.pl każdy z was będzie mógł oddać głos na najciekawsze zdjęcie. Wygra ten, kto otrzyma najwięcej internetowych gwiazdek. Zwycięskie zdjęcia oraz fotografie wybrane przez naszą redakcję opublikujemy w „Gościu Katowickim” na niedzielę 20 stycznia. Na zwycięzców czekają też nagrody. Jeżeli na zdjęciach zamieszczone będą osoby, do e-maila musi być dołączona zgoda na publikację Państwa wizerunku na naszej stronie oraz w tygodniku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL