Wszystko zostaje w rodzinie? Profilaktyka od kuchni

Fundacja Dom Nadziei zaprasza na konferencję osoby, które pracują zawodowo z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

X Konferencja Naukowa pt. „Wszystko zostaje w rodzinie? Profilaktyka od kuchni” odbędzie się w Bytomiu. Motywem przewodnim konferencji jest rodzina i próba spojrzenia na młodego człowieka w kryzysie właśnie z tej perspektywy.

Zaplanowano wystąpienia Zuzanny Krząkały i Agaty Susek-Kaczyńskiej - "Nie chcę, ale muszę - pierwsze spotkanie z rodziną", Dariusza Pietrka - "Odpowiedzialni za wychowanie - dom czy szkoła?" oraz Urszuli Grodzkiej - "Dialog motywujący jako skuteczna metoda komunikacji w motywowaniu do oczekiwanej zmiany".

Podsumowaniem będą informacje o bieżących działaniach Fundacji Dom Nadziei w Ośrodku i w Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

Spotkanie odbędzie się w auli Państwowej Szkoły Budownictwa w Bytomiu (ul. Powstańców Śląskich 10) od 9.30 do 13.30, rejestracja uczestników od 9.00.

Organizowane przez fundację konferencje skierowane są do osób pracujących zawodowo z dziećmi i młodzieżą oraz całymi rodzinami, do psychologów, terapeutów, pedagogów, kuratorów sądowych i do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży z zaburzeniami w zachowaniu lub sprawiającymi trudności wychowawcze.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie Fundacji Dom Nadziei.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..