Była na nim obecna m.in. europosłanka Jadwiga Wiśniewska. Początkowo była ona współautorem rezolucji przygotowywanej na grudniowy szczyt. Wycofała jednak swój podpis z powodu przyjętej poprawki o zeroemisyjności CO2. – Uważam, że słuszną i realną drogą jest droga zmierzająca do zbalansowania emisji z pochłanianiem. Zeroemisyjna gospodarka z uwagi na miks energetyczny państw członkowskich jest dla nas absolutnie nie do przyjęcia – deklaruje.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








