Chwałowicka grupa 4. opuszcza śródmieście Rybnika.
Przemysław Kucharczak /Foto Gość
To robi wrażenie, kiedy aż 3,5 tys. ludzi daje świadectwo wiary, wyruszając z modlitwą ku Jasnej Górze. Z Rybnika pielgrzymi wyszli 1 sierpnia. Na drogę w bazylice św. Antoniego błogosławił im biskup nominat Grzegorz Olszowski.
oceń artykuł


















