Nowy numer 24/2021 Archiwum

Siatkarskie mistrzostwa

Do końca sierpnia można zgłaszać się na trzecią edycję imprezy.

Mistrzostwa województwa śląskiego w piłce siatkowej osób bezdomnych i środowisk trzeźwościowych odbędą się w Zabrzu 11 września. Po raz kolejny organizuje je zabrzańskie koło Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Ich ideą jest promowanie trzeźwości oraz pozytywnego wizerunku osób bezdomnych i uzależnionych, zaś podstawowymi zasadami – dobra zabawa i fair-play.

W zawodach mogą wziąć udział 8-osobowe reprezentacje placówek dla osób bezdomnych oraz środowisk trzeźwościowych (dopuszcza się także udział pracowników i wolontariuszy) wraz z kibicami. Przewidziany jest też piknik i wspólne biesiadowanie przy grillu. Impreza odbędzie się na terenie Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zabrzu, ul. Kochanowskiego 26, od 9.00 do 15.30.

Żeby zakwalifikować drużynę do udziału, trzeba wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy do końca sierpnia (decyduje kolejność zgłoszeń). Szczegółowych informacji udziela kierownik Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zabrzu Paweł Babicz, tel. 508 363 181, przytuliskozabrze@tpba.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama