Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mieczysław Kościuk: Chcemy, żeby Krupiński produkował węgiel

Na wydobycie czeka 70 mln ton węgla koksowego najwyższej jakości o wartości miliardów złotych.

Mieczysław Kościuk: Mamy kadrę i załogę, chcemy wydobywać węgiel koksowy (11.04.2018)
Radio eM
Mieczysław Kościuk, przewodniczący Solidarności kopalni Krupiński: - Mamy skompletowaną kadrę kierowniczą, gwarantujemy załogę, choć generalnie w górnictwie rąk do pracy nie jest zbyt wiele. Firma gwarantuje poziom wynagrodzenia na porównywalnym pułapie do tego, co oferuje JSW. Spodziewamy się, że za półtora roku kopalni zacznie produkować węgiel koksowy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Piotr
  11.04.2018 16:41
  Nie rozumiem jednego. Dlaczego ta sama kopalnia z tą samą załogą teraz będzie dochodowa a rok temu w strukturach JSW przynosiła duże straty ?? Kto mi to wyjaśni ??
  doceń 1
 • maja
  16.04.2018 09:47
  Widać, że Kościuk zbyt długo piastuje to stanowisko i przedkłada własny interes nad publicznym. Kopalnię Krupiński z pełną premedytacją doprowadzono do upadłości, by mógł ją przejąć obcy kapitał. Idę o zakład, że tym "dobrym gospodarzem" finalnie będą szkopy. Tak jak Tusek został odznaczony za zniszczenie stoczni szczecińskiej, tak teraz następny sprzedawczyk dostanie garstkę srebrników, albo szekle za swój antypolski wyczyn.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL