Nowy numer 33/2019 Archiwum

Konferencja "Chłopcy i dziewczęta w szkole. Razem czy osobno?", Katowice, 28 lutego

Katowice. Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny "Węgielek" zaprasza na kolejny wykład z cyklu "Kocham i wymagam". Tym razem o szkolnictwie zróżnicowanym opowie dr Jaume Camps z Uniwersytetu w Barcelonie.

Konferencja odbędzie się 28 lutego (środa) o 17.30 w Szkole Podstawowej dla Chłopców "Kuźnica" przy ul. Słowiańskiej 1. Wykład ma charakter otwarty i jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci w wieku 3-10 lat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja dla dziecka. W tym celu należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL