GN 45/2018 Archiwum

XXVII Międzynarodowy Festiwal Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych, Katowice, 8-25 października

Festiwal będzie obejmował ok. 20 koncertów, w których obok polskich młodych artystów wystąpią młodzi wykonawcy z innych państw Europy.

8 października, w czasie inauguracji festiwalu, w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach wystąpią laureaci XVII Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w Nowym Sączu.

12 października w Muzeum Archidiecezjalnych wystąpi TWOgether Duo - Magdalena Bojanowicz (wiolonczela) i Maciej Frąckiewicz (akordeon).

W Wilii Goldsteinów 14 października wystąpi MagDuś Duo, a 15 października - Marek Smoczyński, laureat Międzynarodowego Konkursu Organowego im. Feliksa Nowowiejskiego z 2015 roku.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy