Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rekolekcje KSM i dzień skupienia, grudzień 2016

Odbędą się w domu rekolekcyjnym w Kokoszycach.

KSM. Rekolekcje dla wszystkich zainteresowanych działalnością Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Katowickiej odbędą się od 16 do 18 grudnia w domu rekolekcyjnym w Kokoszycach. Koszt: 125 zł (w cenie wyżywienie, pościel, ręczniki). Zgłoszenia należy przesłać do 9.12 na adres ksm.katowice@gmail.com.
 
Adwentowy Dzień Skupienia KSM odbędzie się 9 grudnia w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodnicy i parafii Matki Bożej Szkaplerznej i św. Piusa X w Jejkowicach. Spotkania rozpoczną się Mszą Świętą o 18.00, po niej konferencja, czuwanie adwentowe i poczęstunek w salce.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama