Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Młodzi zapraszają świętych do Katowic

V Noc Świętych przy parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach odbędzie się w poniedziałek 31 października. Ruszyły zapisy. Wstęp wolny.

Warunkiem wejścia na niecodzienną imprezę jest przebranie się za jakiegoś świętego lub błogosławionego oraz rejestracja za pomocą formularza na stronie wydarzenia.

Piąta, jubileuszowa Noc Świętych rozpocznie się Eucharystią o 18.30 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Po niej odbędzie się modlitwa uwielbienia Boga z Jego świętymi, następnie - bal w salce przy parafii.

Zanim zacznie się zabawa, jej uczestnicy w czyśćcu, czyli w specjalnej salce, przebiorą się w stroje świętych. W programie imprezy znajdą się konkursy z nagrodami na najlepsze przebranie oraz poczęstunek. Nocną zabawę poprowadzi zespół "Trio z Rio".

- Jak co roku pragniemy przez modlitwę i zabawę doświadczyć nieba - informują organizatorzy z Ruchu Światło-Życie przy parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Na zabawę zapraszają młodych, rodziny z dziećmi i wszystkich chętnych z terenu archidiecezji katowickiej.

Wśród świętych i błogosławionych na pewno pojawią się Rita, Pier Giorgio Frassati, Juan Diego Cuauhtlatoatzin czy Bakhita. Swoje propozycje należy zgłaszać za pomocą formularza dostępnego  TUTAJ. Wydarzenie śledzić można też na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama