Nowy numer 24/2018 Archiwum

"Zamień chemię na jedzenie", wykład z cyklu "Kocham i wymagam", Katowice, 22 kwietnia

Wykład pt. "Zamień chemię na jedzenie - od zdrowej kuchni do zdrowej rodziny" wygłosi Julita Bator. Odbędzie się w środę 22 kwietnia o 17.30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przy ul. Bogucickiej 3 (Aula A /Budynek A). W ramach cyklu "Kocham i wymagam" organizuje go Przedszkole "Węgielek". Jak zwykle wykład ma charakter otwarty oraz bezpłatny.

Julita Bator - z wykształcenia germanistka. Mama Ady, Kingi i Jasia. Zrezygnowała z kupowania przetworzonej żywności i zaczęła wytwarzać potrawy bez szkodliwych dodatków chemicznych. Dzięki temu jej rodzina odzyskała zdrowie, a ona sama czas i spokój. Swój eksperyment opisała w książkach “Zamień chemię na jedzenie” oraz “Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych rodziców i proszą o rozsyłanie zaproszenia wśród przyjaciół i znajomych.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. W tym celu organizatorzy proszą o kontakt pod adresem: konferencja@wegielek.edu.pl.

Organizatorzy będą również wdzięczni rodzicom za zgłoszenie swojego uczestnictwa w wykładzie - pozwoli im to odpowiednio przygotować aulę. Zgłoszenia - również na adres: konferencja@wegielek.edu.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama