Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kurs "Nowe Życie", Rybnik-Chwałowice, od 17 do 19 października

Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Miłosiernego przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach zaprasza od 17 do 19 października na Kurs "Nowe Życie".

Jeśli uważasz, że jesteś zbyt zły i za dużo w życiu nagrzeszyłeś, żeby dało się z tego wyjść - to ten kurs jest dla Ciebie. Jeśli sądzisz, że Bóg się od Ciebie odwrócił albo nigdy się Tobą nie interesował - ten kurs jest dla Ciebie. A jeśli nie masz tak złego mniemania o sobie - to i dla Ciebie jest ten kurs. Prawdę powiedziawszy... każdy potrzebuje tego kursu.

Jeden weekend (od piątkowego wieczoru do niedzielnego popołudnia) to niewiele. A można zyskać, bez przesady, nowe życie.

Szersze informacje i zapisy TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama