Nowy numer 24/2021 Archiwum

Rozmowy kwalifikujące do udziału w rocznej terapii, Katowice, 6 i 13 października

Drogi studencie, studentko studiująca w Katowicach.

Towarzyszy Twojemu życiu często lęk, niepokój, masz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie?

Może źródłem tego jest Twoja przeszłość, a zwłaszcza to, co działo się w Twojej rodzinie. Może nie doświadczyłeś w swoim dzieciństwie i okresie dorastania bezwarunkowej miłości od rodziców, nie czułeś ich ciepła i wsparcia. Może przyczyną tego było nadużywanie lub uzależnienie od alkoholu jednego lub obojga twoich rodziców. Może mama i tata byli w rozwodzie emocjonalnym lub prawnym, może pojawiła się zdrada małżeńska czy trwała nieobecność jednego z rodziców.

Duszpasterstwo Akademickie "Zawodzie" zaprasza studentów z problemami w rodzinie i uzależnieniami do udziału w rocznej terapii.

Rozmowy kwalifikujące odbędą się 6 i 13 października o godz. 16.30 w ośrodku przy ul. 1 maja 52 w Katowicach. Więcej informacji na stronie www.rozwinacskrzydla.pl.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama