Nowy numer 3/2021 Archiwum

Misjonarki Afryki pamiętają o Czytelnikach GN

W grudniu redakcję "Gościa" odwiedziła siostra Anafrida Biro z Tanzanii, na co dzień posługująca w Lublinie. Siostry przesyłają Czytelnikom "Gościa" świąteczne życzenia.

 Lublin, Boże Narodzenie 2013

Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli.

W ten czas, kiedy Miłość Ojca na nowo objawia się całemu światu poprzez pamiątkę misterium Wcielenia, pragniemy, aby tak, jak ponad dwa tysiące lat temu, stała się ona ciałem także w roku 2014 i była udziałem wszystkich ludzi: z każdego języka, plemienia, ludu i narodu.

Niech zatem Chrystus narodzi się w nas na nowo, abyśmy z większą gorliwością nieśli Go tym, których podniesie na duchu, przytuli do Swojego Serca, umocni i uleczy.

My zaś oddajmy Mu swoje serce, aby mógł poprzez nas kochać tych, których nikt nie kocha, swoje nogi, aby mógł iść do tych, którzy są wygnani, i swoje ręce, aby mógł przytulać tych, którzy są odrzuceni. Albowiem nie myśmy Go wybrali, ale to On nas wybrał i przeznaczył nas na to, abyśmy szli i owoc przynosili, piękny i dojrzały owoc miłości do każdego na tej ziemi...

Łącząc się w radości Bożego Narodzenia, życzymy głębokiego przeżycia tego pięknego czasu i nieustannego doświadczania wielkiej dobroci Boga i ludzi.

Wspólnota Sióstr Białych Misjonarek Afryki

Zobacz także artykuł o Afryce i Polsce, jakie zna siostra Anafrida

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama