Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przegląd chórów, Mysłowice-Brzęczkowice, 13 października

Mysłowice-Brzęczkowice. W kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach odbędzie się przegląd mysłowickich chórów. Chóry koncertować będą w niedzielę, 13 października o 16.00.

Współorganizatorami przeglądu są Urząd Miasta, Muzeum Miasta Mysłowice, parafia brzęczkowicka i Mysłowicki Ośrodek Kultury. Koncert, w którym zaśpiewa 11 chórów, poprowadzi Jacek Turalik, wiceprzewodniczący śląskiego oddziału Polskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Chórzyści zaprezentują po dwa utwory Antoniego H. Chlondowskiego, brata kard. Augusta Hlonda, oraz jedną pieśń wybranego kompozytora śląskiego. Przegląd zorganizowano w ramach obchodów Roku Kardynała Augusta Hlonda.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama