Nowy numer 37/2021 Archiwum

Lato otwartych boisk

To akcja, która przez całe lato będzie trwała na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rozpoczął ją turniej piłkarski z udziałem ponad 100 dzieci. To już 8. edycja akcji „Lato Otwartych Boisk”. Jak co roku, przez całe wakacje, organizuje ją Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie. Są to bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży do lat 16. Uczestnicy naszych zajęć mogą liczyć na bezpłatne napoje, poczęstunek, a także ubezpieczenie NNW i opiekę medyczną. Stadion Śląski zapewnia też  instruktorów, którzy prowadzą zajęcia przez cały lipiec i sierpień, od poniedziałku do piątku, w godz. od 10.00 do 13.00.

Chętni mogą też zagrać w unihokeja i tenisa ziemnego, w koszykówkę, siatkówkę, badmintona i tenisa stołowego. Aby zgłosić się do zabawy wystarczy, aby rodzic lub opiekun prawny wypełnił specjalnie przygotowany formularz zgłoszenia - dostępny na stronie www.stadionslaski.pl i przekazał dziecku lub wysłał mailem (adam.zajac@stadionslaski.pl ) lub faksem 32 603 26 66. Można też wypełnić formularz na miejscu przed zajęciami. Stadion Śląski zaprasza też grupy zorganizowane.

Lato otwartych boisk   Turniej, który otworzył akcję "Lato otwartych boisk" Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama