Nowy numer 33/2018 Archiwum

Warsztaty dla ojców z Tato.net, Katowice, 15 czerwca

Na warsztaty dla ojców „Bliżej – pełna łączność” w sobotę 15 czerwca zaprasza do Katowic Inicjatywa Tato.Net. Odbędą się w godzinach 9. – 18 w budynku Wydziału Teologicznego UŚ (ul. Jordana 18).

To ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec - dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

To warsztaty zarówno dla ojców małych dzieci, jak również już dorosłych.

Warsztaty poprowadzą Trenerzy Tato.Net Dariusz Cupiał i Grzegorz Rzeszutek. Koszt ponoszony przez uczestnika: 50 zł. Jeżeli potencjalny zainteresowany uczestnictwem w warsztacie ma problem z pokryciem tych kosztów, może ubiegać się o dodatkową pomoc ze strony Fundacji Cyryla i Metodego.

Szczegóły na stronie Inicjatywy Tato.net: http://www.tato.net/tatonet_en/warsztaty/details/140-blizej-pelna-lacznosc

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama