Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Youkali
  21.10.2012 13:16
  Niezwykły czas bliskości Pana Boga! :)
  Ps.: szkoda, że na zdjęciach z galerii nic się "nie dzieje", są dobre, żeby się znaleźć w tłumie (próbowałam :P), ale autor nie zdołał ukazać na nich klimatu TWU. Szkoda...
  doceń 0
 • _Jola_
  28.10.2012 00:01
  Dobrze, że tak dużo ludzi ma głód Boga, że chce przyjeżdżać na takie spotkania.

  Nie rozumiem tylko, dlaczego GN tak reklamuje TYLKO Karolinę.
  Może dlatego, że tak dużo tam ludzi się zjeżdża, tylko, że im więcej piszą TYLKO o Karolinie to tym więcej ludzi głównie tam jedzie.

  Przecież w innych miejscach też są podobne spotkania uwielbiające, z modlitwą o uzdrowienie. I prowadzą również wspaniali księża i animatorzy.

  Przykłady to modlitwy prowadzone np. przez wspólnoty Mamre, SNE (szkoła nowej ewangelizacji) i inne. Zacznijcie pisać też o INNYCH miejscach. Ludzie jadą do Tychów, a nie widzą, że bliżej nich, też ludzie wielbią Boga i dokonują się uzdrowienia.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama