• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • rss
 • Odmienione Radio eM

  Katarzyna Zych

  dodane 01.09.2016 17:00

  W jesiennej ramówce czeka nas jeszcze więcej informacji z regionu oraz dobrej muzyki chrześcijańskiej.

  Czego możemy się spodziewać?

  W dni powszednie pojawiło się aż sześć nowych audycji.

  Pierwsza z nich to "eM Nawigacja", godzinny program informujący kierowców o sytuacji na drogach. Informacje będą uzupełniane o telefony od słuchaczy. Program nadawany będzie o godz. 15.20.

  "Dobre propozycje. Kultura i nie tylko" to więcej zapowiedzi kulturalnych z regionu. W półgodzinnym programie dziennikarze będą telefonować do organizatorów wydarzeń i przeprowadzać rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Program nadawany będzie o 12.30.

  Po długiej nieobecności na antenę powróci audycja "Słownik śląski". Znaczenia słów gwary śląskiej  objaśniają jej znawcy i praktycy. Program nadawany będzie o 8.50 oraz 12.5.  Powtórki w weekendy o 16.30, 17.30 oraz 18.30.

  Kolejne dwie nowości pojawią się w środowym paśmie wieczornym. O 20.00 Jan Oslislo w programie "Niezbędnik kulturalny" recenzuje m.in. książki oraz filmy. Natomiast o 21.00 Jacek Kopocz zabierze słuchaczy w "Podróż do wnętrza Innego". Jest to audycja muzyczna poświęcona muzyce chrześcijańskiej.

  W radioodbiornikach nadal będzie gościć uznana przez słuchaczy audycja "Czułe słówka, dobre dźwięki". Jest to pewnego rodzaju koncert życzeń. Słuchacze mogą zadzwonić i pozdrowić swoją rodzinę czy znajomych. Audycja będzie nadawana od 13.00 do 14.00.

  W sobotni poranek, od 8.30 do 10.30, kolejna nowość: "Trochę inny poranek". Będzie to pobudka lżejsza niż w tygodniu, z inną muzyką oraz tematami.

  W niedziele o 16.00 nadawany będzie nowy program "Rodzinny podwieczorek". Katarzyna Widera-Podsiadło będzie się spotykała z rodzinami mniej i bardziej znanymi.

  Fanów dobrej muzyki czeka nie lada gratka. Miłość czy pieniądze – do każdego tematu można znaleźć piosenki. Tak właśnie będzie wyglądać nowa audycja "Tematyczna lista muzyczna". Audycja będzie nadawana w każdy weekend o 20.00. Propozycje tematów do kolejnych wydań mogą również nadsyłać słuchacze.

  W odmienionej formie do jesiennej ramówki trafi audycja "Święci z nieba ściągnięci, czyli zagadkowe historie". Wcześniejsza dialogowa forma programu o świętych zamieni się w opowiadania - zagadki. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie, o jakim świętym mowa. Każda prawidłowa odpowiedź będzie nagradzana.

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół