Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Kolacja już czeka

Ona chce usłyszeć, że jest dla niego wszystkim, on - że dla niej nikt bardziej się nie liczy. Więc już pora to zrobić. Trwa nasz konkurs walentynkowy.

W sobotę przed południem opublikujemy galerię walentynek, które prześlą nam nasi czytelnicy. Autorzy najpiękniejszych walentynek otrzymają nagrody. Zdobywca Grand Prix wygra kolację dla dwojga.

Im wcześniej przyślesz nam swoją walentynkę, tym Twoja szansa na zwycięstwo jest większa. Konkurs trwa do godz. 22 w niedzielę 14 lutego. W tym czasie można przesyłać do nas swoje walentynki oraz głosować na inne.

Skąd wziąć walentynkę? Możesz ją zrobić sam, np. narysować. Sfotografuj ją, a zdjęcie przyślij mejlem na adres: katowice@gosc.pl.

Możesz też skorzystać z szablonów graficznych, które są załącznikami do tego tekstu. Wypełnij szablon i odeślij go nam na podany wyżej adres mejlowy.

Nie zwlekaj, zrób to dzisiaj!

Gdy Twoja walentynka zostanie opublikowana w serwisie katowice@gosc.pl, wyślij adresatce (adresatowi) link. Wtedy z pewnością ją zobaczy.

W sobotę po godz. 14 najciekawsze walentynki zaprezentują na antenie redaktorzy Radia eM. Tutaj możesz słuchać audycji radiowej na żywo w internecie: http://radioem.pl/Sluchaj

Szczegółowe informacje i konkursie i regulamin znajdziesz  TUTAJ.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy