68. Pielgrzymka Rybnicka - dzień 4. - droga do Wąsosza i postój
dodane 3 sierpnia 2013
aktualizacja 4 sierpnia 2013
Ostatni dzień drogi prowadził pielgrzymów przez Hutki i Wąsosz na Jasną Górę. Postój w Wąsoszu dał im oczekiwane wytchnienie przed następnymi kilometrami trasy. Zdjęcia: Damian Orłowicz