Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • ladyEla
  29.11.2013 17:18
  Brawo Rodzice! Nie każdy miałby tyle odwagi, aby głośno sprzeciwić się wprowadzaniu ideologii, która pojmuje tożsamość płciową w sposób kulturowo i biologicznie - fałszywy. To nie ulega wątpliwości. Ja też jestem pedagogiem, pracowałam w przedszkolu, gdzie realizowano program równości płci. Założeniem, które przyświecało mi podczas tworzenia konspektu zajęć, było pokazanie dzieciom, że zarówno chłopcy i dziewczynki mogą wykonywać określone zawody, że oboje mogą świetnie radzić sobie z pracami domowymi itp. Do głowy by mi nie przyszło, aby w ramach "ukazywania równości" robić pogadankę o tym, że chłopcy mogą np. chodzić w spódniczkach. Nie wyobrażam sobie także sytuacji, kiedy informowałabym dzieci o tym, że zwyczajna jest sytuacja, że jakieś dziecko może mieć np. dwóch tatusiów/dwie mamusie. To nie jest naturalne! Nawet jeśli gdzieś w Europie gender to norma, to jednak my - tutaj, nie pozwólmy edukować dzieci w ten sposób, aby takie właśnie sytuacje były przedstawiane jako normalne. Nie są! Powinniśmy także działać w kwestii tego, co znajdujemy w podręcznikach i jeśli są tam treści sprzeczne z naszym światopoglądem, odrzućmy to, mówiąc stanowcze NIE! Pozdrawiam serdecznie!
  doceń 28
 • saherb
  02.12.2013 10:59
  Rodzice dziękują prezydentowi miasta za pomoc, której skutkiem była zmiana decyzji dyrektorki przedszkola. Moim zdaniem sukces jest tylko połowiczny, bo dyrektorka powinna z hukiem wylecieć z zajmowanego stanowiska.
  doceń 2
 • Roman_Lekapenos
  06.12.2013 23:23
  Pełny szacun dla tych Państwa.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy