Nowy Numer 38/2019 Archiwum
 • wierny czytelnik
  05.09.2019 13:24
  Dlaczego upominać, a nie od razu dawać mandaty. Nadal nie rozumieją, że nieuchronność kary jest najlepszą prewencją. Wszelkie akcje upominania, wręczania lizaków, edukowania kierowców są nic nie warte. Potrzebna jest nieuchronna i dotkliwa kara. Polscy kierowcy potrafia grzecznie jeździć za granicą. Więc mentalność mają ukształtowaną prawidłowo, są karni, jednak w Polsce nie spotyka ich kara za wykroczenia i nie muszą się jej obawiać.
  doceń 0
 • Piesza
  05.09.2019 18:15
  3 maja pokonuje codziennie w drodze do pracy przejść tam to makabra jak jeden Cię przepuści do drugi ma rozjechać. Albo stoisz 5 min aż ktoś Cię łaskawie przepuści
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy