Nowy numer 7/2019 Archiwum
 • Katolik k
  11.10.2018 19:50
  Mysle,ze fajnie jednak nie da sie pogodzic z Biblia tego co Gospa objawila 1.X.1981.Albo Gospa albo Bog.Kazdy ma wybor.Ewa uwierzyla wiec nie mozna sie bedzie dziwic innym.
  doceń 1
 • Stanisław_Miłosz
  12.10.2018 08:19
  Fenomen Medjugorje: Szatańskie wersety rodzą dobre owoce. Porażka szatana?
  • Katolik k
   12.10.2018 08:58
   Miloszu dobre owoce to nie jest poboznosc.Zauwaz,ze muzulmanie sa pobozniejsi gozowi nawet bombe na plecy zalozyc a chyba nie powiesz,ze sa to dobre owoce?Dobre owoce wg. Jezusa to postepowanie zgodnie z jego nauka.A jak ona brzmi? Czyncie tak jak chcielibyscie aby wam czyniono.Co drugiemu czynicie Mnie Bogu czynicie".To jest cala nauka Jezusa.Nie dalej jak wczoraj kard.Nycz to przypomnial.To co jest w Medziugorie obnazyli teolodzy katoliccy ale malo kto niestety z czescia hierarchi na czele chce ich sluchac.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy