Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • Moria
  01.10.2015 14:37
  Moria
  "Niepokalana nawiedziła mnie Swoją łaską. Kiedy po przeczytaniu w Brewiarzu historii walki Dawida z Goliatem – odmawiałem bolesną część Różańca przeżyłem, że to Różaniec jest „procą Dawida" w walce z wrogiem duszy."

  Sługa Boży Franciszek Blachnicki (+1987)
  doceń 0
 • ksadamkaczor64
  01.10.2015 16:53
  ksadamkaczor64

  Modlitwa przez wstawiennictwo Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego
  Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego Kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
  Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.
  Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczynić się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.
  Bądź uwielbiony Boże w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski …………. , o którą najpokorniej proszę. Amen.
  ***
  Informacje o otrzymanych łaskach i wysłuchanych modlitwach dzięki wstawiennictwu Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego, prosimy kierować pod adresem:
  Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39 40-043 Katowice

  doceń 1
 • z_tajber
  02.10.2015 18:37
  Jestem zaskoczona pewnym niezbyt szczęśliwym uproszczeniem w tytule artykułu. Bardzo proszę, jak przystało na tak poczytne czasopismo i portal, o zachowanie tradycyjnych form grzecznościowych: Jest dekret o heroiczności cnót ks. Blachnickiego.
  Z wyrazami szacunku dla czcigodnego Sługi Bożego i Autora artykułu.
  Oazowiczka
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy