Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • nicki
  02.01.2019 12:54
  Zastanawiające, że mówiąc o zasługach św. Maksymiliana Kolbe przypomina się wyłącznie jedno zdarzenie z jego życia, a mianowicie śmierć w obozie koncentracyjnym w zastępstwie innego więźnia. Nic się nie wspomina o innych zasługach o.Maksymiliana Kolbe, jak chociażby działalność misyjną w Japonii, walka z masonerią która dążyła (i dąży nadal do zniszczenia Kościoła ) i utworzenie Rycerstwa Niepokalanej.
  • Gość
   02.01.2019 18:45
   skoro wpis powyższy wymienia zasługi Kolbe, zatem uzupełniam je cytatem z jego twórczości "W niebie żydowskim są ci, którzy Kościoła, Mszy św. ani Sakramentów nie cierpieli, za to szynki i pijaństwo bardzo lubili"
   doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy