Archidiecezja. E-przygotowanie do Wielkanocy

msp

dodane 06.04.2020 13:30

Już sama nazwa mówi wszystko - Holy Week, czyli z angielskiego Wielki Tydzień. Zapraszamy do śledzenia witryny Holyweek.pl - projektu przed Wielkanocą w czasach koronawirusa.

Archidiecezja. E-przygotowanie do Wielkanocy Uwagę zwraca ciekawa oprawa graficzna strony. www.holyweek.pl

Łamigłówki, filmy i inspiracje do rozważań - jednym słowem wszystko, czego trzeba do dobrego przeżycia Wielkiego Tygodnia - są dostępne na stronie Holyweek.pl.

- Święta odbędą się, jak co roku, ale sposób ich przeżywania będzie inny. Teraz będzie zależał tylko od ciebie i twojej rodziny. Zapraszam was do udziału w projekcie "Rodzinna Wielkanoc". Mam nadzieję, że na czas Wielkiego Tygodnia stworzymy jedną, wspólną rodzinę - mówi, zapraszając do udziału w projekcie ks. Sebastian Mandrysz, wikary z parafii w Rudziej Śląskiej Orzegowie. - Chcemy doświadczyć radości ze zmartwychwstania - dodaje.

Projekt skierowany jest do chętnych w każdym wieku - są zadania dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Propozycje są przygotowane na każdą porę dnia. Stronę warto odwiedzać codziennie, bowiem pojawiają się na niej nowe treści, które krok po kroku przypominają o tym, co jest naprawdę ważne w zbliżającej się Wielkiejnocy.