Młodzi do katedry w Katowicach!

Przemysław Kucharczak Przemysław Kucharczak

dodane 04.04.2020 20:27

Młodzi są zaproszeni na Niedzielę Palmową do katedry w Katowicach. Połączą się on-line, a przede wszystkim duchem, z abp. Wiktorem Skworcem, który w samo południe będzie przewodniczył dla nich Mszy św.

Młodzi do katedry w Katowicach! Światowy Dzień Młodzieży w Niedzielę Palmową 2015 w katedrze w Katowicach. HENRYK PRZONDZIONO /Foto Gość

Link do transmisji znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.Początek w Niedzielę Palmową w samo południe.

Do udziału zaprosił młodych arcybiskup katowicki Wiktor Skworc.

Zaproszenie na 35. Światowy Dzień Młodzieży do katowickiej Katedry
Archidiecezja Katowicka

Pojawiło się też kolejne zadanie dla młodych w ramach #palmowachallenge. Brzmi: "Nagraj film(ik) dla innych z zachętą do robienia dobra: »Mówię ci: wstań i zrób coś dobrego!« + modlitwa Ojcze nasz za wszystkich chorych na skutek pandemii".

Więcej na facebookowych profilach duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych i katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum. Jest tam też krótkie przesłanie z zachętą do dobra, jakie do młodych nagrał Marcin Wadoń, niepełnosprawny instagramer, influencer i ewangelizator.

Młodzi do katedry w Katowicach!