Dziś kolejne zadanie dla młodych w #palmowachallenge

Przemysław Kucharczak Przemysław Kucharczak

publikacja 30.03.2020 19:17

Młodzi, którzy w Niedzielę Palmową wybiorą się do katowickiej katedry online, już dzisiaj mają zadanie do wykonania. Z przesłaniem zwrócił się do nich w poniedziałek wieczorem aktor Maciej Musiał.

Dziś kolejne zadanie dla młodych w #palmowachallenge Maciej Musiał w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Facebook.com

Codziennie do dobra zachęca młodych archidiecezji katowickiej inna osoba. W sobotę był to abp Wiktor Skworc, w niedzielę piosenkarka Halina Mlynkova, a w poniedziałek - aktor Maciej Musiał. Codziennie jest też jakieś zadanie do wykonania.

Poniedziałkowym zadaniem jest nagranie wesołego pozdrowienia z rodziną (najzdolniejsi otrzymają nagrody!) i pomodlenie się "Ojcze nasz" za wszystkich chorych w czasie epidemii.

Gdzie szukać zadań? Pod dwoma adresami na Facebook - duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

Uczestnicy #palmowachallenge w samo południe spotkają się w Niedzielę Palmową online w katowickiej katedrze pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.