Pomóżmy parafiom transmitować Msze święte przez YouTube

MR / xtom

dodane 28.03.2020 09:23

Znacie parafie, które zbierają subskrypcje, by przez swój nowy kanał w serwisie YouTube transmitować Eucharystię? Pomóżmy sobie nawzajem.

Pomóżmy parafiom transmitować Msze święte przez YouTube Transmisja Mszy świętej przez urządzenia mobilne pozwala w czasach epidemii łączyć się ze swoim Kościołem lokalnym. Biuro Prasowe Archidiecezji Katowickiej

Przypomnijmy, że przekroczenie granicy tysiąca subskrypcji na kanale sprawia, że można transmitować jakieś wydarzenie na żywo za pomocą urządzenia mobilnego. Wobec zarządzeń w związku z epidemią wiele parafii założyło konto w serwisie YouTube, by dać możliwość wiernych uczestniczenia np. w Eucharystii sprawowanej w ich kościele parafialnym.

My chcemy zebrać te parafie, które walczą o tysiąc subskrybentów i zmobilizować czytelników "Gościa" do pomocy! Każdy, kto zechce i może, niech wesprze to działanie ewangelizacyjne.

Zainteresowanych, którzy proszą o subskrypcje, zachęcamy do przesyłania informacji wraz linkiem do kanału na nasz adres mailowy: katowice@gosc.pl

Listę parafii będziemy uzupełniali w tym miejscu na bieżąco.

Parafie, które proszą o subskrypcje YouTube:

PS. Aby móc subskrybować dany kanał, należy założyć konto w serwisie YouTube, a następnie zaznaczyć przycisk SUBSKRYBUJ na czerwonym tle.