Na kolanach przed Bogiem

Sześciu diakonów w sobotę 16 maja przyjęło święcenia prezbiteratu z rąk abp. Andrzeja Przybylskiego.

Jeśli są jakieś ważne wydarzenia w życiu Kościoła, to z pewnością do jednych z najważniejszych należy dzień święceń prezbiteratu. To wielki dzień dla Kościoła, który jest w archidiecezji katowickiej – Kościoła, w którym Pan Bóg rodzi do kapłaństwa nowych braci, nowych prezbiterów. Otoczmy ich wszystkich jako Kościół swoją żarliwą modlitwą – zachęcał zebranych w archikatedrze abp Andrzej.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »