Nowy numer 28/2018 Archiwum

170 metrów pod ziemię na rekolekcje

Trzy wielkopostne wieczory w kopalni Guido. Spotkania rekolekcyjne poprowadzi ks. dr Stanisław Puchała.

Już po raz drugi w Kopalni Guido, 170 metrów pod ziemią, odbędą się rekolekcje wielkopostne i Droga Krzyżowa. Będą trwały od 6 do 8 kwietnia, a poprowadzi je, podobnie jak w ubiegłym roku, ks. dr Stanisław Puchała, kapelan kaplicy św. Barbary w podziemiach kopalni.

Każdego dnia będzie odprawiona Eucharystia z konferencją rekolekcyjną, a w piątek spotkanie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej na poziomie 170. Kolejne stacje, wyznaczone będą drewnianymi krzyżami, rozmieszczone zostaną na trasie głównego przekopu.

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 19.00, zjazd pod ziemię już od godziny 18.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników konieczna jest wcześniejsza rezerwacja – tel. 32/ 271 40 77.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama