• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • rss
 • Rekolekcje „Nowe Życie”, Knurów, 29 września - 1 października

  oh

  dodane 06.09.2017 10:34

  „Nowe Życie” ma charakter kursu. Poza konferencjami obejmuje także czas dzielenia się przeżyciami i przemyśleniami dotyczącymi treści kurs w grupach oraz zadania praktyczne. Skierowany jest do wszystkich osób pragnących nawiązać relację z Bogiem lub pogłębić ją.

  Rekolekcje „Nowe Życie” odbędą się w dniach 29 września do 01 października 2017 w Parafii śś. Cyryla i Metodego w Knurowie (salki parafialne przy kościele). „Nowe Życie” poprowadzi filia wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego w Gliwicach, która działa przy tej parafii.

  Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 17.00 w piątek, a zakończą w niedzielę ok. godziny 15.00 i mają charakter dochodzony (bez noclegów). Zapewnione są przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz obiad w sobotę.

  Możliwość uczestnictwa z dziećmi. Organizatorzy zapewniają opiekę dla maluchów, a także służą pomocą przy organizacji noclegów dla uczestników przyjeżdżających z dalszych rejonów.

  Zgłoszenia i więcej informacji - tutaj

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • PTaraski
   29.09.2017 08:57
   To jest naprawdę bardzo smutny fakt, zresztą kolejny taki.

   Zanika muzyka sakralna, muzyka, która wznosi duszę człowieka do Boga. Większość księży nie tylko nie potrafi zaśpiewać nawet fragmentu chorału gregoriańskiego, najdoskonalszej muzyki sakralnej, ale go nawet nie słyszała. Muzykę sakralną wypiera muzyka popowa, odwołująca się do niskich instynktów i pożądań, jeszcze gorsza od niej muzyka rockowa, którą grają ci nieszczęśni księża i słuchają ich zwiedzeni parafianie, i jeszcze gorsza - tak, może być gorzej - muzyka rapowa.

   Kopernik napisał, że zły pieniądz wypiera dobry pieniądz. Ta zasada ma miejsce w życiu duchowym, bo szatan chce zawojować ludzkie dusze poprzez swoje atrapy prawdziwego szczęścia, prawdziwej miłości i muzyki sakralnej - tą ostatnią zastępuje najpierw muzyką popową, potem gorszą rockową, potem jeszcze gorszą rapową, a potem przez heavy metal - najgorszą graną przez zespoły satanistyczne.

   Św. Paweł poucza [Rz 12,02] Nie bierzcie wiec wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu, abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe.
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół