Nowy numer 17/2018 Archiwum

Dziś studniówka po ŚDM

W sobotę pół tysiąca młodych na zabawie i modlitwie spotka się na Nikiszowcu. Chcą zejść z kanapy, założyć wygodne buty i przypomnieć Katowicom słowa Franciszka.

Imprezę w Galerii Szyb Wilson w Katowicach poprowadzi profesjonalny wodzirej Paweł Jagodziński. Odbędzie się ona 100 dni po spotkaniu młodych świata z papieżem Franciszkiem.

Będą galowe stroje, polonez, kolorowe bezalkoholowe drinki, gadżety ewangelizacyjne, katering i impreza do białego rana. Nie zabraknie także Mszy - na rozpoczęcie zabawy - oraz uwielbienia Boga za Kraków 2016.

Ok. 19.30 młodzi w radosnym przemarszu przejdą sprzed kościoła św. Anny do Galerii Szyb Wilson. Robiąc chrześcijański raban, będą przypominać mieszkańcom tej części Katowic przesłanie papieża skierowane latem do młodych.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja "Młodzi Dla Młodych" i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

Plan Studniówki ŚDM:

18.00 - Msza w kościele św. Anny w Katowicach, po niej - uwielbienie Boga za cuda ŚDM
ok.19.30 - marsz miłosierdzia - sprzed kościoła św. Anny do Galerii Szyb Wilson (ul. Oswobodzenia 1)
20.00-4.00 - impreza w Galerii Szyb Wilson

Posłuchaj: z Martą Sudnik-Paluch z Radia eM rozmawiają członkowie Fundacji "Młodzi dla Młodych" - Marceli Łyczko i Wioleta Czesak:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma